Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Nabór wniosków o przyznanie środków KFS

Nabór wniosków o przyznanie środków KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w terminie od 26 lutego 2018 r. do 28 lutego 2018r. będzie prowadził nabór wniosków o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na sfinansowanie kształcenia ustawicznego.

Wnioski składane poza wyznaczonym terminem nie będą podlegały rozpatrzeniu.

Środki będą przyznawane zgodnie z Zasadami przyznawania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w 2018 r.

Obowiązujący w 2018r. Wniosek wraz z załącznikami i niezbędnymi informacjami dostępny jest na stronie www.puppiotrkow.pl

Wnioski winny dotyczyć form kształcenia, planowanych do realizacji w ciągu 5 miesięcy od dnia złożenia wniosku.

Zgodnie z Priorytetami Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zakresie wydatkowania środków KFS w 2018 roku, dofinansowanie mogą uzyskać pracodawcy, ubiegający się o wsparcie kształcenia ustawicznego

  •  w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych;
  • w związku z zastosowaniem w firmach nowych technologii i narzędzi pracy;
  • osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnych charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.
Aktualność dodana przez: Aleksandra Wasińska (2018-02-14 10:48:05) , zredagowana przez: Aleksandra Wasińska (2018-03-14 11:35:08)
Data wydarzenia : 2018-02-26
Data publikacji : 2018-02-14

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/wydarzenie/186/nabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-kfs