Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych

Nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim  ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych, realizowanych w ramach projektu „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (IV)”.

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby bezrobotne, które ukończyły 30. rok życia i należą do co najmniej jednej z poniższych grup:

  • osoby po 50. roku życia,
  • osoby długotrwale bezrobotne (pozostających bez pracy nieprzerwanie minimum 12 m-cy),
  • kobiety,
  • osoby niepełnosprawne,
  • osoby o niskich kwalifikacjach (wykształcenie do ISCED 3 włącznie, tj. niepełne podstawowe, podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne: zasadnicza szkoła zawodowa, liceum ogólnokształcące, liceum profilowane, technikum, uzupełniające liceum ogólnokształcące, technikum uzupełniające).

.

Wnioski o organizację prac interwencyjnych należy składać w terminie od 10.01.2018 roku do wyczerpania środków, w Kancelarii PUP - pok. 12.

Aktualność dodana przez: Malwina Koch (2018-01-10 10:10:57)
Data wydarzenia : 2018-01-10
Data publikacji : 2018-01-10

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/wydarzenie/182/nabor-wnioskow-o-organizacje-prac-interwencyjnych