Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Nabór wniosków na szkolenia indywidualne

Nabór wniosków na szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Tryb.  ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne, realizowane w ranach projektu „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (IV)”.

Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 30 lat, zarejestrowanych w PUP jako osoby bezrobotne, dla których ustalono II profil pomocy, a w szczególnych przypadkach I profil pomocy, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, tj. należą do co najmniej jednej z poniższych grup osób:

- osób po 50. roku życia,

- osób długotrwale bezrobotnych,

- kobiet,

- osób z niepełnosprawnościami,

- osób o niskich kwalifikacjach.

Wnioski na szkolenia indywidualne należy składać w terminie od 10.01.2018 roku u doradców klienta – pok. 6 i 9 Wydział Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego.

Do wniosku o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę bezrobotną, należy dołączyć oświadczenie pracodawcy o możliwości zatrudnienia pod warunkiem ukończenia szkolenia.

Aktualność dodana przez: Aleksandra Wasińska (2018-01-09 09:57:18)
Data wydarzenia : 2018-01-10
Data publikacji : 2018-01-09

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument Wniosek na szkolenie wskazane przez osobe bezrobotna 2018 (.doc 51.00kb) 2017-01-03 51.00kb Plik: Wniosek na szkolenie wskazane przez osobe bezrobotna 2018.doc (51.00kb)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/wydarzenie/180/nabor-wnioskow-na-szkolenia-indywidualne