Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w terminie od 16 października do 27 października 2017r. będzie prowadził nabór wniosków o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na sfinansowanie kształcenia ustawicznego.

Wnioski składane poza wyznaczonym terminem nie będą podlegały rozpatrzeniu.

Środki będą przyznawane zgodnie z Zasadami przyznawania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w 2017 r.

Obowiązujący w 2017r. Wniosek wraz z załącznikami i niezbędnymi informacjami dostępny jest na stronie www.puppiotrkow.pl

Wnioski winny dotyczyć form kształcenia, których rozpoczęcie planowane jest w 2017 roku.

Zgodnie z Priorytetami Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w zakresie wydatkowania środków KFS w 2017 roku, dofinansowanie mogą uzyskać pracodawcy, ubiegający się o wsparcie zawodowe kształcenia ustawicznego:

  • w sektorach: przetwórstwo przemysłowe, transport i gospodarka magazynowa oraz opieka zdrowotna i pomoc społeczna;
  • w zidentyfikowanych w powiecie lub województwie zawodach deficytowych;
  • osób, które mogą udokumentować wykonywanie przez co najmniej 15 lat prac w szczególnych warunkach lub o szczególnych charakterze, a którym nie przysługuje prawo do emerytury pomostowej.

 

Aktualność dodana przez: Aleksandra Wasińska (2017-10-13 09:36:13) , zredagowana przez: Aleksandra Wasińska (2017-10-13 09:36:34)
Data wydarzenia : 2017-10-16
Data publikacji : 2017-10-13

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/wydarzenie/167/nabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-z-krajowego-funduszu-szkoleniowego