Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia » Informacja dla osób bezrobotnych, które w 2016r. otrzymały stypendium (stażowe, szkoleniowe)

Informacja dla osób bezrobotnych, które w 2016r. otrzymały stypendium (stażowe, szkoleniowe)

Informacja dla osób bezrobotnych, które w okresie od dnia 01.01.2016r. do dnia 31.12.2016r., otrzymały stypendium (stażowe, szkoleniowe), wypłacone ze środków Funduszu Pracy, od którego pobrana została zaliczka na podatek dochodowy od osób fizycznych.

        Od wypłaconych stypendiów, na podstawie przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, we wskazanym okresie,  zaniechano poboru podatku dochodowego od osób fizycznych.

        W związku z powyższym, Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim przekaże,  listownie (za pośrednictwem poczty), do każdej osoby, której dokonał w 2016r. wypłaty stypendium,  szczegółową informację w przedmiotowym zakresie, ze wskazaniem kwoty nadpłaconego podatku oraz wzór wniosku o stwierdzenie nadpłaty podatku.

Więcej informacji w zakładce.

Aktualność dodana przez: Piotr Adamczyk (2017-08-31 14:25:37)
Data wydarzenia : 2017-08-31
Data publikacji : 2017-08-01

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/wydarzenie/163/informacja-dla-osob-bezrobotnych-ktore-w-2016r-otrzymaly-stypendium-(sta%C5%BCowe-szkoleniowe)