Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Nabór wniosków o organizację stażu dla osób bezrobotnych

Od dnia 03 kwietnia 2017 roku Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi nabór wniosków o organizację stażu dla osób bezrobotnych.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Nabór wniosków na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, iż przyjmuje wnioski na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych - mieszkańców miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego, finansowanych ze środków PFRON, przyznanych na rok 2017 rok.

Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w okresie od dnia 06.03.2017r. do dnia 10.03.2017r. będzie przyjmował wnioski osób bezrobotnych ubiegających się o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

Seminarium „ABC BIZNESU”

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi zaprasza na seminarium „ABC BIZNESU” poświęcone finansowo-prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Seminarium odbędzie się w terminie 21 – 23 lutego 2017 roku w godz. 9.00 - 15.00  w  Sali Kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Dąbrowskiego 7.

 

Szanowni Państwo

Informujemy, że rekrutacja na seminarium ABC Biznesu poświęcone finansowo – prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia  własnej działalności gospodarczej  została zakończona.