Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego WŁ, promująca korzystanie z Funduszy Europejskich

W dniach 07-09.11.2016r. do powiatu piotrkowskiego przyjeżdza mobilna kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego,dotycząca możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich. Więcej informacji pod adresem www.zmieniamylodzkiedlaciebie.pl

Wstrzymanie naboru wniosków osób bezrobotnych o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych

W związku z pełnym zaangażowaniem środków Funduszu Pracy, przeznaczonych na dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych osób bezrobotnych, Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, z dniem 19 października 2016r. wstrzymuje nabór wniosków.

Informacja na temat opodatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Prosimy o zapoznanie się z informacją Ministerstwa Finansów na temat opodatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego:

"(...) środki pochodzące z państwowego funduszu celowego jakim jest Fundusz Pracy a przekazane na finansowanie kosztów zadań realizowanych w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego nie posiadają statusu wartości nieodpłatnych lub częściowo odpłatnych świadczeń finansowanych lub współfinansowanych ze środków budżetu państwa w ramach rządowych programów, a co za tym idzie nie są wyłączone z opodatkowania podatkiem dochodowym na podstawie art. 12 ust. 4 pkt 14 ustawy z dnia 15 lutego 1992 r. o podatku dochodowym od osób prawnych".

Informacja dla uczestników projektu "Dojrzały przedsiębiorca"

Dokumenty związane z ubieganiem się o wsparcie finansowe w ramach projektu "Dojrzały przedsiębiorca" dostępne są tutaj