Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Ruch bezwizowy pomiędzy państwami obszaru Schengen a Ukrainą

Więcej informacji w zakładce: dla pracodawców i przedsiębiorców/ informacje o zatrudnianiu cudzoziemców spoza UE i EOG/ ruch bezwizowy obywateli Ukrainy.

"Fundusze Europejskie na rozwój Twojej działalności gospodarczej"

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych pn. „Fundusze Europejskie na rozwój Twojej działalności gospodarczej”.

Dni Otwarte Funduszy Eudopejskich

W dniu 19.05.2017 roku, w Piotrkowie Trybunalskim, zostały zorganizowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich, we współpracy Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrkowskim Stowarzyszeniem Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej "EURO-CENTRUM" oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim WUP w Łodzi.

Oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy dla cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy dla cudzoziemców, należy złożyć co najmniej 5 dni roboczych przed wskazaną datą zatrudnienia cudzoziemca.

Jeżeli wskazana data zatrudnienia cudzoziemca jest wcześniejsza niż 5 dni roboczych od dnia złożenia oświadczenia, nie zostanie ono zarejestrowane.

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim rozpatruje oświadczenia w terminie 5 dni roboczych od daty złożenia.