Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Nabór wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w okresie od dnia 06.03.2017r. do dnia 10.03.2017r. będzie przyjmował wnioski osób bezrobotnych ubiegających się o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

Seminarium „ABC BIZNESU”

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi zaprasza na seminarium „ABC BIZNESU” poświęcone finansowo-prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Seminarium odbędzie się w terminie 21 – 23 lutego 2017 roku w godz. 9.00 - 15.00  w  Sali Kolumnowej Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Dąbrowskiego 7.

 

Szanowni Państwo

Informujemy, że rekrutacja na seminarium ABC Biznesu poświęcone finansowo – prawnym aspektom planowania, założenia i prowadzenia  własnej działalności gospodarczej  została zakończona.

Konferencja w Centrum Gastronomicznym "ALTAMIRA"

W dniu 09.02.2017r., w Centrum Gastronomicznym "ALTAMIRA" ul. Dmowskiego 38, odbyła się konferencja zorganizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, adresowana do pracodawców i przedsiębiorców z naszego regionu.

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację stażu

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację stażu