Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Dni Otwarte Funduszy Eudopejskich

W dniu 19.05.2017 roku, w Piotrkowie Trybunalskim, zostały zorganizowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich, we współpracy Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrkowskim Stowarzyszeniem Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej "EURO-CENTRUM" oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim WUP w Łodzi.

Oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy dla cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy dla cudzoziemców, należy złożyć co najmniej 5 dni roboczych przed wskazaną datą zatrudnienia cudzoziemca.

Jeżeli wskazana data zatrudnienia cudzoziemca jest wcześniejsza niż 5 dni roboczych od dnia złożenia oświadczenia, nie zostanie ono zarejestrowane.

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim rozpatruje oświadczenia w terminie 5 dni roboczych od daty złożenia.

Nabór wniosków o organizację stażu dla osób bezrobotnych

Od dnia 03 kwietnia 2017 roku Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim prowadzi nabór wniosków o organizację stażu dla osób bezrobotnych.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

Nabór wniosków na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, iż przyjmuje wnioski na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych - mieszkańców miasta Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego, finansowanych ze środków PFRON, przyznanych na rok 2017 rok.