Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Kampania "Zmieniamy Łódzkie Dla Ciebie"

27 września w Piotrkowie Trybunalskim gościć będzie kampania informacyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego na temat możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Akcja toczy się pod hasłem Zmieniamy Łódzkie Dla Ciebie. Kampania ma charakter mobilny, jej celem jest bezpośrednie dotarcie do potencjalnych zainteresowanych w miejscu ich zamieszkania i pracy. Zapraszamy przedsiębiorców, stowarzyszenia i osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z ekspertami ds. Funduszy Europejskich. Zapraszamy także tych, którzy chcą po prostu dowiedzieć się o dotychczas zrealizowanych projektach w województwie łódzkim, które otrzymały wsparcie unijne. Informacji udzielają eksperci doświadczeni w temacie pisania wniosków unijnych, mający rozległą wiedzę praktyczną.

Ogłoszenie wyników otwartego konkursu

W wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert dotyczącego zadania publicznego: Integracja i reintegracja zawodowa i społeczna osób bezrobotnych, w ramach Programu Aktywizacji i Integracji realizowanego w 2016 roku, został wybrany Wykonawca.

Lista rankingowa kandydatów do projektu "Dojrzały przedsiębiorca"

Biuro projaktu "Dojrzały przedsiebiorca" informuje, że list rankingowa kandydatów do projekt jest dostępna tutaj.

 

Nabór wniosków na szkolenia

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne, realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 projekt: „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (II)”, w zakresie:

  • Szkolenie komputerowe ECDL PTI Standard;
  • Szkolenia spawalnicze;
  • Operator koparko-ładowarki kl. III lub koparki jednonaczyniowej kl. III
  • Kierowca wózków jezdniowych;
  • Uprawnienia SEP
  • Pilarz - drwal

Koszty szkolenia i niezbędnych badań pokrywa urząd pracy.

Osoby bezrobotne skierowane na szkolenie otrzymują stypendium szkoleniowe.

Zapraszamy zainteresowane osoby bezrobotne po 30 roku życia do składania wniosków w siedzibie PUP, w terminie do 16.09.2016r.

Bliższych informacji udzielają doradcy klienta w pok. 6,9,11,14 oraz specjaliści ds. rozwoju zawodowego w pok. 28, Tel. 044 647 10 81, wew. 151, 152, 169