Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Lista rankingowa kandydatów do projektu "Dojrzały przedsiębiorca"

Biuro projaktu "Dojrzały przedsiebiorca" informuje, że list rankingowa kandydatów do projekt jest dostępna tutaj.

 

Nabór wniosków na szkolenia

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne, realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 projekt: „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (II)”, w zakresie:

  • Szkolenie komputerowe ECDL PTI Standard;
  • Szkolenia spawalnicze;
  • Operator koparko-ładowarki kl. III lub koparki jednonaczyniowej kl. III
  • Kierowca wózków jezdniowych;
  • Uprawnienia SEP
  • Pilarz - drwal

Koszty szkolenia i niezbędnych badań pokrywa urząd pracy.

Osoby bezrobotne skierowane na szkolenie otrzymują stypendium szkoleniowe.

Zapraszamy zainteresowane osoby bezrobotne po 30 roku życia do składania wniosków w siedzibie PUP, w terminie do 16.09.2016r.

Bliższych informacji udzielają doradcy klienta w pok. 6,9,11,14 oraz specjaliści ds. rozwoju zawodowego w pok. 28, Tel. 044 647 10 81, wew. 151, 152, 169

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w ramach PAI 2016 - II nabór

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób bezrobotnych, w ramach Programu Aktywizacja i Integracja realizowanego w 2016 roku i zaprasza do składania ofert.

Jednocześnie ogłasza się nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych na realizację zadania publicznego z zakresu integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osób bezrobotnych w ramach Programu Aktywizacja i Integracja realizowanego w 2016 roku.

Szczegółowe informacje oraz niezbędna dokumentacja znajdują się w zakładce Urząd Pracy>Program Aktywizacja i Integracja>PAI 2016.

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację prac interwencyjnych

Z uwagi na dużą ilość złożonych wniosków o organizację prac interwencyjnych, z dniem 8 sierpnia 2016r. nabór wniosków zostaje wstrzymany.