Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności i wydarzenia
Kanał RSS: Wydarzenia

Wydarzenia

Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w terminie od 23 listopada do 24 listopada 2017r. będzie prowadził nabór wniosków o przyznanie środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na sfinansowanie kształcenia ustawicznego.
Wnioski składane poza wyznaczonym terminem nie będą podlegały rozpatrzeniu.

Spotkanie z Firmą BUDIMEX SA Oddział w Rzeszowie

W dniu 29.11.2017 w godzinach 10:00-14:00, w sali nr 26, w siedzibie PUP, odbędzie się spotkanie z firmą BUDIMEX S.A.

Pracodawca na terenie Polski poszukuje osób na stanowiska: zbrojarz, cieśla szalunkowy, betoniarz, stolarz, murarz, operator maszyn budowlanych.

Na terenie Niemiec (bez znajomości języka niemieckiego) na stanowiska: zbrojarz, cieśla, stolarz, betoniarz, murarz, spawacz, monter konstrukcji stalowych, rdzeniarz, formierz, operator CNC.

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że z dniem 30.10.2017r. rozpoczyna przyjmowanie, wniosków osób bezrobotnych, absolwentów CIS, absolwentów KIS lub poszukujących pracy opiekunów osób niepełnosprawnych ubiegających się o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

Wstrzymanie naboru wniosków o organizację stażu

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim informuje, iż z powodu zaangażowania dostępnych środków, z dniem 16 października 2017 roku wstrzymuje nabór wniosków o organizację staży.