Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Rok 2018 » Zapytanie ofertowe: świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.

Zapytanie ofertowe: świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy, dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.

Autor: Piotr Adamczyk
Strona dodana przez: Piotr Adamczyk (2018-02-02 13:59:13)
Zredagowana przez: Piotr Adamczyk (2018-02-14 14:47:10)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/zapytanie-ofertowe-swiadczenie-uslug-medycznych-z-zakresu-medycyny-pracy-dla-osob-bezrobotnych-i-poszukujacych-pracy-zarejestrowanych-w-powiatowym-urzedzie-pracy-w-piotrkowie-trybunalskim-/661