Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Rok 2018 » Zapytanie ofertowe „Organizacja i wykonywanie prac pod napięciem w sieci dystrybucyjnej o napięciu do 1 kV- dla elektromonterów"

Zapytanie ofertowe „Organizacja i wykonywanie prac pod napięciem w sieci dystrybucyjnej o napięciu do 1 kV- dla elektromonterów"

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim wystąpił z zapytaniem ofertowym na organizację szkolenia dla 1  osoby bezrobotnej zarejestrowanej w PUP w Piotrkowie Tryb.,  w zakresie Organizacja i wykonywanie prac pod napięciem w sieci dystrybucyjnej o napięciu do 1 kV- dla elektromonterów
Bliższych informacji udziela pani Edyta Prokop-Walasek
data zapytania: 17.09.2018 r.
termin składania ofert: 25.09.2018r.

Autor: Edyta Prokop-Walasek
Strona dodana przez: Edyta Prokop-Walasek (2018-09-17 12:34:17)
Zredagowana przez: Edyta Prokop-Walasek (2018-10-02 14:23:23)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/zapytanie-ofertowe-%E2%80%9Eorganizacja-i-wykonywanie-prac-pod-napieciem-w-sieci-dystrybucyjnej-o-napieciu-do-1-kv-dla-elektromonterow-/722