Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP prowadzi operację "Zawody branży mięsnej". W ramach działania zrealizowane zostało 6 filmów promujących następujące zawody: hodowca, ubojnik gospodarczy, pakowacz, kierowca, sprzedawca ze znajomością mięsa, technolog.

Filmy umieszczone są na serwisie youtube i dostępne na stronie internetowej http://www.srw.org.pl/aktualnosci/zawody-branzy-miesnej-filmy

Operacja "Zawody branży mięsnej" jest realizowana w ramach planu działania KSOW na lata 2014-2020 przez Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP w terminie 01.06-01.10.2018 r.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://www.srw.org.pl/aktualnosci/realizujemy-program-zawody-branzy-miesnej

 

Autor: Piotr Adamczyk
Strona dodana przez: Piotr Adamczyk (2018-08-20 11:41:41)
Zredagowana przez: Piotr Adamczyk (2018-08-20 12:01:46)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/stowarzyszenie-rzeznikow-i-wedliniarzy-rp/716