Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Programy Realizowane w 2017 roku » Program Specjalny

Program Specjalny

PROGRAM SPECJALNY „Kobieta –Praca-Możliwości”

 

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, po uzyskaniu pozytywnej opinii Powiatowej Rady Rynku Pracy, w okresie od 01.02.2017r. realizuje Program Specjalny „KOBIETA-PRACA-MOŻLIWOŚCI”.

Celem przedmiotowego programu jest aktywizacja zawodowa i doprowadzenie do zatrudnienia 20 kobiet długotrwale bezrobotnych.

Głównym założeniem Programu Specjalnego jest objęcie planowanymi formami wsparcia w pierwszej kolejności osób, w stosunku do których stosowane dotychczas usługi
i instrumenty rynku pracy okazały się niewystarczające do powrotu na rynek pracy lub utrzymania pozyskanego zatrudnienia.

W ramach programu zaplanowano realizację następujących usług, instrumentów rynku pracy oraz specyficznych elementów wspierających zatrudnienie:

  • Indywidualną poradę zawodową
  • Warsztaty z motywacji i kreowania wizerunku;
  • Roboty publiczne;
  • Specyficzne elementy wspierające zatrudnienie (bon wizerunkowy, catering, dodatek motywacyjny, doposażenie stanowiska pracy).

Łączny koszt realizacji Programu Specjalnego – 324 740,00 zł. - Fundusz Pracy w dyspozycji PUP  w roku budżetowym 2017.

 

Autor: Anna Pielużek
Strona dodana przez: Anna Pielużek (2017-02-02 11:26:53)
Zredagowana przez: Anna Pielużek (2017-02-02 11:43:32)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/program-specjalny/544