Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » PAI 2017 » Podsumowanie naboru kandydatów na członków Komisji Konkursowej PAI 2017

Podsumowanie naboru kandydatów na członków Komisji Konkursowej PAI 2017

28 lutego 2017r. upłynął termin składania zgłoszeń kandydatów do Komisji Konkursowej w sprawie opiniowania ofert w ramach otwartego konkursu na realizację zadań publicznych w 2017 roku w ramach Programu Aktywizacja i Integracja.

Do Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim nie wpłynął żaden formularz zgłoszeniowy od organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Uchwałą Zarządu Powiatu w Piotrkowie Trybunalskim zostanie powołana Komisja Konkursowa spośród pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Autor: Anna Pielużek
Strona dodana przez: Anna Pielużek (2017-03-03 13:47:24)
Zredagowana przez: Anna Pielużek (2017-03-03 13:52:02)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/podsumowanie-naboru-kandydatow-na-czlonkow-komisji-konkursowej-pai-2017/552