Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla pracodawców i przedsiębiorców » Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego - bezpłatne spotkanie informacyjne dot. funduszy na rozwój eksportu

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego - bezpłatne spotkanie informacyjne dot. funduszy na rozwój eksportu

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i firma ROEX, zapraszają serdecznie do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym dotyczącym funduszy na rozwój eksportu.

Spotkanie odbędzie się 11 stycznia 2017r. w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi.
Rejestracja na spotkanie odbywa się poprzez e-mail: rejestracja@larr.lodz.pl

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 9 stycznia 2016r. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że organizator zastrzega sobie prawo zapisania na listę uczestników, nie więcej niż 3 osób z jednej firmy.

Więcej informacji na stronie internetowej www.larr.pl

Autor: Przemysław Maslanka
Strona dodana przez: Przemysław Maslanka (2016-12-21 13:38:17)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/lodzka-agencja-rozwoju-regionalnego-bezplatne-spotkanie-informacyjne-dot-funduszy-na-rozwoj-eksportu/534