Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Krajowy Fundusz Szkoleniowy - KONFERENCJA 15 kwietnia 2015 roku

Krajowy Fundusz Szkoleniowy - KONFERENCJA 15 kwietnia 2015 roku

W dniu 15 kwietnia 2015r., odbyła się Konferencja promująca działania Krajowego Funduszu Szkoleniowego, zorganizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.

W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele pracodawców z regionu piotrkowskiego, którzy mieli okazję wysłuchać prezentacji na temat założeń realizacji Krajowego Funduszu Szkoleniowego na 2015 rok oraz oferty Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim skierowanej do pracodawców, przygotowanych przez pracowników urzędu.

W konferencji udział wzięła również przedstawicielka Centrum Obsługi Przedsiębiorców w Łodzi, która zaprezentowała informacje na temat możliwości pozyskiwania przez pracodawców środków Unii Europejskiej, w nowej perspektywie finansowej oraz przedstawicielka Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie Trybunalskim, która zaprezentowała ofertę tej instytucji skierowaną do pracodawców.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród pracodawców i przyczyniło się do rozpropagowania informacji dotyczących Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz innych instrumentów i usług rynku pracy skierowanych do pracodawców.

Autor: Edyta Prokop-Walasek
Strona dodana przez: Edyta Prokop-Walasek (2015-05-12 14:53:00)
Zredagowana przez: Piotr Adamczyk (2018-10-25 14:20:50)

Galerie zdjęć

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/krajowy-fundusz-szkoleniowy-konferencja-15-kwietnia-2015-roku/345