Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla pracodawców i przedsiębiorców » Konkurs VP/2017/007 w ramach Programu UE na rzecz Zatrudnienia i Innowacji Społecznych

Konkurs VP/2017/007 w ramach Programu UE na rzecz Zatrudnienia i Innowacji Społecznych

Konkurs VP/2017/007 w ramach Programu UE na rzecz Zatrudnienia i Innowacji Społecznych

 

29 marca 2017 roku upływa termin składania ofert do konkursu w ramach Programu na rzecz Zatrudnienia i Innowacji Społecznych (EaSI).

Tematem przewodnim konkursu VP/2017/007 jest wsparcie długoterminowej ponadnarodowej mobilności uczniów zawodowych i przygotowanie pilotażowego projektu umożliwiającego mobilność uczniów zawodowych pomiędzy krajami.

Projekt powinien być kompleksowy począwszy od diagnozy potrzeb oraz barier mobilności uczniów zawodowych aż do organizacji staży (podróż, zakwaterowanie,
kurs językowy kraju przyjmującego, integracja społeczna w kraju przyjmującym ucznia, organizacja staży dla uczniów zawodowych w firmach kraju przyjmującego). Uczniowie zawodowi w momencie wyjazdu muszą mieć skończone 17 lat.


Oferty muszą być składane przez konsorcjum składające się z minimum dwóch podmiotów z dwóch różnych państw UE.

Dofinansowanie (granty) z Komisji Europejskiej mogą wahać się w kwocie minimum 300 tys. EUR i maksimum 500 tys. EUR.
15 % kosztów całkowitych musi być zapewnione przez aplikantów z konsorcjum.

Wszystkie szczegóły dot. ogłoszenia konkursowego w ramach Programu na rzecz Zatrudnienia i Innowacji Społecznych (EaSI) można znaleźć na stronie Programu:
http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=629&langId=en&callId=504&furtherCalls=yes 

Autor: Anna Sobańska
Strona dodana przez: Anna Sobańska (2016-06-01 10:46:08)
Zredagowana przez: Anna Sobańska (2017-02-01 12:50:44)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/konkurs-vp-2017-007-w-ramach-programu-ue-na-rzecz-zatrudnienia-i-innowacji-spolecznych/475