Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Dni Otwarte Funduszy Europejskich - 19 maja 2017 rok

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - 19 maja 2017 rok

W dniu 19.05.2017 roku, w Piotrkowie Trybunalskim, zostały zorganizowane Dni Otwarte Funduszy Europejskich, we współpracy Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Piotrkowie Trybunalskim, Piotrkowskim Stowarzyszeniem Rozwoju, Promocji i Integracji Europejskiej "EURO-CENTRUM" oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim WUP w Łodzi.

Na odwiedzających czekały stoiska wystawiennicze przygotowane przez lokalne instytucje wdrażające projekty unijne (w tym PUP).

Urząd promował projekty realizowane w perspektywie finansowej 2014-2020:

  • „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim”,
  • „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim”.

Promocja prowadzona była z wykorzystaniem materiałów i gadżetów promocyjnych, na stanowisku wystawienniczym, zlokalizowanym w centrum miasta  - Rynek Trybunalski, ul. Konarskiego. Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, wzięła udział w grach strategicznych i konkursach dotyczących Unii Europejskiej.  Wszyscy zawodnicy mogli liczyć na nagrody i upominki.

Autor: Malwina Koch
Strona dodana przez: Malwina Koch (2017-05-31 08:49:19)
Zredagowana przez: Malwina Koch (2017-05-31 08:51:13)

Galerie zdjęć

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/dni-otwarte-funduszy-europejskich-19-maja-2017-rok/578