Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » PAI 2015 » ARCHIWALNE_Podsumowanie naboru kandydatów na członków Komisji Konkursowej PAI 2015

ARCHIWALNE_Podsumowanie naboru kandydatów na członków Komisji Konkursowej PAI 2015

15 lipca 2015 r. upłynął termin składania zgłoszeń kandydatów do Komisji Konkursowej w sprawie opiniowania ofert w ramach otwartego konkursu na realizację zadań publicznych w 2015 roku w ramach Programu Aktywizacja i Integracja.

Do Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim nie wpłynął żaden formularz zgłoszeniowy od organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Zarządzeniem nr 11/2015 Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 27.07.2015r. została powołana Komisja Konkursowa spośród pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.

Autor: Anna Sobańska
Strona dodana przez: Anna Sobańska (2016-04-12 11:04:12)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/strona/archiwalne_podsumowanie-naboru-kandydatow-na-czlonkow-komisji-konkursowej-pai-2015/466