Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Bony Szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Tryb. ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonów szkoleniowych, realizowanych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (III)” uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode, w wieku 18-29 lat zarejestrowane w PUP jako osoby bezrobotne, dla których ustalono II profil pomocy, a w szczególnych przypadkach I profil pomocy, które:

  • nie pracują,
  • nie kształcą się (tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym),
  • nie szkolą się (tj. nie uczestniczą w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy) i w okresie ostatnich 4 tygodni nie brały udziału w tego typu formie aktywizacji, finansowanej ze środków publicznych.

Wnioski o przyznanie bonów szkoleniowych należy składać w terminie od 10.01.2018 roku, u doradców klienta – pok. 6 i 9, Wydział Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego.

Do wniosku osoba bezrobotna powinna dołączyć oświadczenie pracodawcy o możliwości zatrudnienia, pod warunkiem ukończenia szkolenia.

Forma aktywizacji dodana przez: Aleksandra Wasińska (2018-01-09 09:45:26)
Data publikacji : 2018-01-09

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument Wniosek bon szkoleniowy-POWER 2018 (.doc 81.50kb) 2017-01-03 81.50kb Plik: Wniosek bon szkoleniowy-POWER 2018.doc (81.50kb)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/forma-aktywizacji/35/bony-szkoleniowe