Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Tryb. ogłasza nabór wniosków na szkolenia indywidualne,realizowane w ranach projektu „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (IV)”.

Projekt skierowany jest do osób, które ukończyły 30 lat, zarejestrowanych w PUP jako osoby bezrobotne, dla których ustalono II profil pomocy,
a w szczególnych przypadkach I profil pomocy, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy, tj. należą do co najmniej jednej
z poniższych grup osób
:

- osób po 50. roku życia,

- osób długotrwale bezrobotnych,

- kobiet,

- osób z niepełnosprawnościami,

- osób o niskich kwalifikacjach.

Wnioski na szkolenia indywidualne należy składać w terminie od 10.01.2018 roku, u doradców klienta – pok. 6 i 9 Wydział Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego.

Do wniosku o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę bezrobotną, należy dołączyć oświadczenie pracodawcy o możliwości zatrudnienia pod warunkiem ukończenia szkolenia.

Forma aktywizacji dodana przez: Aleksandra Wasińska (2018-01-09 09:41:03) , zredagowana przez: Anna Sobańska (2018-04-27 15:09:37)
Data publikacji : 2018-01-09

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/forma-aktywizacji/34/szkolenia-indywidualne