Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna

Nabór wniosków o przyznanie bonów na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Tryb. ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonów na zasiedlenie,

realizowanych w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie piotrkowskim i mieście Piotrkowie Trybunalskim (III)”

Uczestnikami projektu mogą zostać osoby młode, w wieku 18-29 lat zarejestrowane w PUP jako osoby bezrobotne, dla których ustalono II profil pomocy, a w szczególnych przypadkach I profil pomocy, które:

  • nie pracują,
  • nie kształcą się (tj. nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym),
  • nie szkolą się (tj. nie uczestniczą w pozaszkolnych zajęciach mających na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy) i w okresie ostatnich 4 tygodni nie brały udziału w tego typu formie aktywizacji, finansowanej ze środków publicznych.

Wnioski o przyznanie bonów na zasiedlenie należy składać w terminie od 04.01.2018 roku,
w pok. 12 - Kancelaria Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie Tryb.

Do wniosku osoba bezrobotna powinna dołączyć deklarację pracodawcy
o planowanym zatrudnieniu.

Forma aktywizacji dodana przez: Aleksandra Wasińska (2018-01-04 14:32:34) , zredagowana przez: Edyta Prokop-Walasek (2018-01-09 14:10:34)
Data wydarzenia : 2018-01-04
Data publikacji : 2018-01-04

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Wniosek o przyznanie bonu na zasiedlenie 2018 - wzór (.pdf 1.20MB) 2018-01-09 1.20MB Plik: Wniosek o przyznanie bonu na zasiedlenie  2018 - wzór.pdf (1.20MB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puppiotrkow.pl/forma-aktywizacji/33/nabor-wnioskow-o-przyznanie-bonow-na-zasiedlenie